• bakron
 •  

  bakron
 •  

  bakron
 • bakron
 • bakron

Firma spawalnicza BAKRON – o nas

Konstrukcje ze stali i projekty mieszkań to nasza specjalność.

Firma spawalnicza BAKRON powstała w październiku 1993 roku w Pyrzycach w województwie zachodniopomorskim. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów i konstrukcji stalowych oraz świadczymy usługi spawalnicze i ślusarskie. Na początku działalności produkowaliśmy przede wszystkim kontenery stalowe, głównie dla odbiorców z Niemiec i Francji. Obecnie nasze usługi obejmują znacznie szerszy zakres produktów, od elementów maszyn rolniczych po ogrodzenia.

Siedziba firmy spawalniczej BAKRON znajduje się przy drodze S3, niedaleko Szczecina. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd z Polski, jak również z Niemiec – od przejścia granicznego dzieli nas 50 km.

Stawiamy na ciągły rozwój: biuro projektowe

Hale produkcyjne oraz plac składowy należące do firmy zajmują powierzchnię ponad 1000m². Pomieszczenia produkcyjne są wyposażone w nowoczesne urządzenia i maszyny niezbędne do realizacji zamówień naszych Klientów. Jesteśmy przygotowani na podjęcie długofalowych usług kooperacyjnych i ewentualne inwestycje, które zwiększą nasze możliwości produkcyjne.

Przedsiębiorcom oferujemy aranżację biur i adaptację lokali handlowych. Zapraszamy do współpracy inwestorów poszukujących biura projektowego z okolic Szczecina, którego specjalnością jest projektowanie mieszkań i domków jednorodzinnych.

Zajmujemy się projektowaniem budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz usługowych wraz z niezbędnymi uzgodnieniami i ekspertyzami. Wykonujemy także projekty aranżacji wnętrz budynków – domów prywatnych, jak i obiektów użyteczności publicznej.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, jeśli zainteresował Państwa opis oferowanych przez nas usług.

Oferujemy między innymi:

 • projektowanie nowych obiektów,
 • projektowanie w zakresie obiektów istniejących:
  • inwentaryzacje stanu istniejącego,
  • rozbudowę,
  • zmianę sposobu użytkowania,
  • legalizacje samowoli budowlanej,
  • przygotowanie dokumentów do zaświadczenia o samodzielności lokali,
 • adaptacje projektów typowych,
 • projektowanie wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Doradzimy w doborze działki pod inwestycje. Oferujemy również:

 • sprawdzenie warunków zabudowy i przyłączy, warunków gruntowo-wodnych,
 • reprezentowanie Inwestora przed organami administracji takimi jak: urzędy, instytucje oraz osobami fizycznymi.

Konstrukcje ze stali i projekty mieszkań to nasza specjalność.<strong>Firma spawalnicza BAKRON</strong> powstała w październiku 1993 roku w Pyrzycach w województwie zachodniopomorskim. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów i konstrukcji stalowych oraz świadczymy <a href=”/uslugi-spawalnicze/” data-mce-href=”/uslugi-spawalnicze/”>usługi spawalnicze</a> i ślusarskie. Na początku działalności produkowaliśmy przede wszystkim kontenery stalowe, głównie dla odbiorców z Niemiec i Francji. Obecnie nasze usługi obejmują znacznie szerszy zakres produktów, od elementów maszyn rolniczych po ogrodzenia.Siedziba <strong>firmy spawalniczej BAKRON</strong> znajduje się przy drodze S3, niedaleko Szczecina. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd z Polski, jak również z Niemiec – od przejścia granicznego dzieli nas 50 km.Stawiamy na ciągły rozwój: biuro projektoweHale produkcyjne oraz plac składowy należące do firmy zajmują powierzchnię ponad 1000m². Pomieszczenia produkcyjne są wyposażone w nowoczesne urządzenia i maszyny niezbędne do realizacji zamówień naszych Klientów. Jesteśmy przygotowani na podjęcie długofalowych usług kooperacyjnych i ewentualne inwestycje, które zwiększą nasze możliwości produkcyjne.Przedsiębiorcom oferujemy aranżację biur i adaptację lokali handlowych. Zapraszamy do współpracy inwestorów poszukujących biura projektowego z okolic Szczecina, którego specjalnością jest <a href=”/biuro-projektowe/projektowanie-mieszkan/” data-mce-href=”/biuro-projektowe/projektowanie-mieszkan/”>projektowanie mieszkań</a> i domków jednorodzinnych.Zajmujemy się projektowaniem budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz usługowych wraz z niezbędnymi uzgodnieniami i ekspertyzami. Wykonujemy także projekty aranżacji wnętrz budynków – domów prywatnych, jak i obiektów użyteczności publicznej.Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, jeśli zainteresował Państwa opis oferowanych przez nas usług.<strong>Oferujemy między innymi:</strong><li>projektowanie nowych obiektów,</li><li>projektowanie w zakresie obiektów istniejących:<ul><li>inwentaryzacje stanu istniejącego,</li><li>rozbudowę,</li><li>zmianę sposobu użytkowania,</li><li>legalizacje samowoli budowlanej,</li><li>przygotowanie dokumentów do zaświadczenia o samodzielności lokali,</li>
</ul>
</li><li>adaptacje projektów typowych,</li><li>projektowanie wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.</li>
<strong>Doradzimy w doborze działki pod inwestycje. Oferujemy również:</strong><li>sprawdzenie warunków zabudowy i przyłączy, warunków gruntowo-wodnych,</li><li>reprezentowanie Inwestora przed organami administracji takimi jak: urzędy, instytucje oraz osobami fizycznymi.</li>


unia europejska logo

BAKRON Konstrukcje stalowe
tel. (+48) 795 515 067
tel. (+48) 600 871 274

BAKRON PROJEKT
biuro architektoniczne
tel. (+48) 606 329 937