• bakron
  •  

    bakron
  •  

    bakron
  • bakron
  • bakron

Projektowanie łazienek

Dla wielu właścicieli mieszkań i domów zaprojektowanie łazienki, która będzie wygodna, funkcjonalna i estetyczna, stanowi duże wyzwanie. Problemem jest tu często ograniczona przestrzeń oraz konieczność pomieszczenia w łazience niezbędnej armatury.

Zajmujemy się projektowaniem łazienek dużych i małych, uwzględniających potrzeby, życzenia i preferencje naszych zleceniodawców. Pracujemy zawsze rzetelnie i solidnie, z dbałością o każdy detal przygotowywanego projektu.

Wiele osób nie może się zdecydować, które z wielu dostępnych rozwiązań wybrać do łazienki np. czy zamontować w niej brodzik czy wannę. Doświadczony projektant jest w stanie podpowiedzieć, która z opcji lepiej się sprawdzi w danym wypadku. Także umiejscowienie łazienki w domu czy mieszkaniu bywa trudną decyzją, nie każdy pomysł da się łatwo zrealizować.

Przy projektowaniu łazienek zawsze należy uwzględnić specyfikę danego miejsca – inaczej będzie wyglądał projekt łazienki w domu jednorodzinnym, a inaczej w mieszkaniu. Np. w domu można sobie pozwolić na komfort posiadania kilku łazienek, tymczasem metraż mieszkań jest zwykle zbyt ograniczony, by móc pozwolić sobie na realizację takich pomysłów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie projektowania łazienek, w razie potrzeby chętnie również zajmiemy się zaprojektowaniem całego mieszkania.BAKRON Konstrukcje stalowe
tel. (+48) 795 515 067
tel. (+48) 600 871 274

BAKRON PROJEKT
biuro architektoniczne
tel. (+48) 606 329 937