• bakron
  •  

    bakron
  •  

    bakron
  • bakron
  • bakron

Konstrukcje stalowe

Spawalnictwo jest dziedziną, która znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Z wykorzystaniem usług spawalniczych powstają między innymi różne konstrukcje stalowe. Do ich wykonywania jest niezbędny zespół spawaczy, którzy mają odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje, a także specjalistyczny sprzęt do profesjonalnego spawania.

Usługa spawania, której przedmiotem są konstrukcje stalowe, obejmuje zarówno spawanie stali nierdzewnej, jak i stali węglowej. W procesie mogą być wykorzystywane różne metody spawalnicze, takie jak metoda Mig/Mag czy metoda TIG.

Spawane konstrukcje stalowe – co gwarantujemy?

Atutami łączenia wyrobów z metalu poprzez spawanie jest możliwość szybkiego i łatwego wykonywania połączeń. Montowane tą metodą konstrukcje stalowe są wytrzymałe i niezawodne. Charakteryzują je też mały ciężar łączników, mała liczba nakładek i blach węzłowych oraz łatwość zabezpieczenia wyrobów przed korozją.

BAKRON spawa konstrukcje stalowe w Szczecinie, Stargardzie i całym województwie zachodniopomorskim. W ramach usług tworzymy m.in. różnego rodzaju konstrukcje budowlane, maszyny, urządzenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnym aparatom spawalniczym możemy Państwu zagwarantować, że wykonamy dla Was najwyższej jakości spoiny. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania – jesteśmy do dyspozycji.

Spawalnictwo jest dziedziną, która znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Z wykorzystaniem usług spawalniczych powstają między innymi różne <strong>konstrukcje stalowe</strong>. Do ich wykonywania jest niezbędny zespół spawaczy, którzy mają odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje, a także specjalistyczny sprzęt do profesjonalnego spawania.Usługa spawania, której przedmiotem są <strong>konstrukcje stalowe</strong>, obejmuje zarówno <a href=”/uslugi-spawalnicze/spawanie-stali-nierdzewnej/” data-mce-href=”/uslugi-spawalnicze/spawanie-stali-nierdzewnej/”>spawanie stali nierdzewnej</a>, jak i stali węglowej. W procesie mogą być wykorzystywane różne metody spawalnicze, takie jak metoda Mig/Mag czy metoda TIG.Spawane konstrukcje stalowe – co gwarantujemy?Atutami łączenia wyrobów z metalu poprzez spawanie jest możliwość szybkiego i łatwego wykonywania połączeń. Montowane tą metodą <strong>konstrukcje</strong> <strong>stalowe</strong> są wytrzymałe i niezawodne. Charakteryzują je też mały ciężar łączników, mała liczba nakładek i blach węzłowych oraz łatwość zabezpieczenia wyrobów przed korozją.BAKRON spawa <strong>konstrukcje</strong> <strong>stalowe</strong> w Szczecinie, Stargardzie i całym województwie zachodniopomorskim. W ramach usług tworzymy m.in. różnego rodzaju konstrukcje budowlane, maszyny, urządzenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnym aparatom spawalniczym możemy Państwu zagwarantować, że wykonamy dla Was najwyższej jakości spoiny. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania – jesteśmy do dyspozycji.


unia europejska logo

BAKRON Konstrukcje stalowe
tel. (+48) 795 515 067
tel. (+48) 600 871 274

BAKRON PROJEKT
biuro architektoniczne
tel. (+48) 606 329 937