• bakron
  •  

    bakron
  •  

    bakron
  • bakron
  • bakron

Konstrukcje spawane pod Stargardem i Szczecinem – nasze realizacje

Przykłady zrealizowanych projektów

Firma BAKRON od ponad 20 lat zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych dla Klientów z Polski i z zagranicy. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami wybranych obiektów zrealizowanych przez naszą firmę. Oferujemy szeroki zakres produktów stalowych, w tym ogrodzenia metalowe i balustrady.

Dzięki wysokiej jakości usług spawalniczych i ślusarskich naszym Klientom zapewniamy wykonanie nawet najbardziej złożonych konstrukcji stalowych na podstawie dostarczonej dokumentacji.

Przykłady zrealizowanych projektówFirma BAKRON od ponad 20 lat zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych dla Klientów z Polski i z zagranicy. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami wybranych obiektów zrealizowanych przez naszą firmę. Oferujemy szeroki zakres produktów stalowych, w tym <a href=”/uslugi-spawalnicze/ogrodzenia-metalowe/” data-mce-href=”/uslugi-spawalnicze/ogrodzenia-metalowe/”>ogrodzenia metalowe</a> i balustrady.Dzięki wysokiej jakości usług spawalniczych i ślusarskich naszym Klientom zapewniamy wykonanie nawet najbardziej złożonych konstrukcji stalowych na podstawie dostarczonej dokumentacji..


unia europejska logo

BAKRON Konstrukcje stalowe
tel. (+48) 795 515 067
tel. (+48) 600 871 274

BAKRON PROJEKT
biuro architektoniczne
tel. (+48) 606 329 937