• bakron
  •  

    bakron
  •  

    bakron
  • bakron
  • bakron

Spawanie konstrukcji stalowych

Spawanie jest usługą wykorzystywaną w różnych gałęziach przemysłu. W zakres usług spawalniczych wchodzi m.in. spawanie konstrukcji stalowych. Niezbędny jest do tego zespół spawaczy, posiadających odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje, a także specjalistyczny sprzęt do profesjonalnego spawania.

Usługa spawania konstrukcji stalowych obejmuje zarówno spawanie stali nierdzewnej, jak i spawanie stali węglowej. W procesie spawania mogą być wykorzystywane różne metody takie jak metoda Mig/Mag czy metoda TIG.

Spawane konstrukcje stalowe – co gwarantujemy?

Atutami łączenia wyrobów z metalu poprzez spawanie konstrukcji stalowych jest możliwość szybkiego i łatwego wykonywania połączeń, ich wytrzymałość i niezawodność, mały ciężar łączników, mała liczba nakładek i blach węzłowych oraz łatwość zabezpieczenia wyrobów przed korozją.

Możemy Państwu zagwarantować, że w ramach naszych usług wykonamy dla Was najwyższej jakości spoiny w spawanych konstrukcjach stalowych. W naszej firmie spawamy m.in. różnego rodzaju konstrukcje budowlane, maszyny, urządzenia. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.BAKRON Konstrukcje stalowe
tel. (+48) 795 515 067
tel. (+48) 600 871 274

BAKRON PROJEKT
biuro architektoniczne
tel. (+48) 606 329 937