• bakron
  •  

    bakron
  •  

    bakron
  • bakron
  • bakron

Spawanie aluminium

W zakres naszych usług wchodzi również profesjonalne spawanie aluminium. Jest to usługa bardzo popularna wśród naszych Klientów, dlatego często realizujemy tego rodzaju zlecenia. Popularność ta może wynikać z faktu, że aluminium to powszechnie stosowany metal wykorzystywany m.in. przy produkcji elementów konstrukcyjnych czy części wyposażenia wnętrz i aranżacji ogrodów. Aluminium ma mały ciężar i jest odporne na rdzę, jest również dobrym przewodnikiem elektrycznym.

Podobnie jak w przypadku spawania konstrukcji stalowych – spawanie aluminium jest możliwe różnymi metodami np. metodą TIG lub metodą gazową.

Przed spawaniem aluminium z jego powierzchni powinny być usunięte tlenki, gdyż zwiększają one temperaturę topnienia. Czyszczenie aluminium z tlenków jest wykonywane z wykorzystaniem odpowiednich środków chemicznych oraz szczotki ze stali nierdzewnej.

Gwarantujemy rzetelną i terminową realizację zleconych nam usług spawalniczych, w tym spawania aluminium. Do każdego Klienta i jego potrzeb podchodzimy indywidualnie. Mogą być Państwo pewni, że będziecie usatysfakcjonowani poziomem świadczonych przez nas usług.BAKRON Konstrukcje stalowe
tel. (+48) 795 515 067
tel. (+48) 600 871 274

BAKRON PROJEKT
biuro architektoniczne
tel. (+48) 606 329 937