• bakron
  •  

    bakron
  •  

    bakron
  • bakron
  • bakron

Spawanie stali nierdzewnej

Stal nierdzewna ze względu na swoje właściwości jest chętnie stosowana w różnych gałęziach przemysłu, w tym m.in. w zakładach chemicznych, farmacji czy przemyśle spożywczym oraz samochodowym. Jest to nie tylko materiał odporny na korozję, ale ma szereg innych pożądanych właściwości. W różnych branżach wykorzystywane są różne rodzaje stali nierdzewnej.

W przypadku spawania stali nierdzewnej mogą być wykorzystywane różne metody – zależnie od materiału bazowego, z jakim mamy do czynienia. Warto też zauważyć, że nie każdy rodzaj stali nierdzewnej ze względu na swój skład chemicznych może być poddawany spawaniu. Rolą specjalistów jest tu weryfikacja zakresu świadczonych usług spawalniczych.

Ważne jest, a w naszej firmie bardzo tego przestrzegamy, by spawania stali nierdzewnej podejmowali się tylko wykwalifikowani, doświadczeni spawacze. Dzięki temu Klient może mieć pewność, że otrzyma najwyższej jakości usługę, której rezultat będzie dla niego satysfakcjonujący.

Jeśli poszukują Państwo specjalistów zajmujących się spawaniem stali nierdzewnej, nasza oferta powinna Was zainteresować.BAKRON Konstrukcje stalowe
tel. (+48) 795 515 067
tel. (+48) 600 871 274

BAKRON PROJEKT
biuro architektoniczne
tel. (+48) 606 329 937