• bakron
  •  

    bakron
  •  

    bakron
  • bakron
  • bakron

Projektowanie łazienek w Szczecinie i okolicy

Dla wielu właścicieli mieszkań i domów zaprojektowanie łazienki, która będzie wygodna, funkcjonalna i estetyczna, stanowi duże wyzwanie. Problemem jest tu często ograniczona przestrzeń oraz konieczność pomieszczenia w łazience niezbędnej armatury.

Projektowanie łazienek dużych i małych, z uwzględnieniem potrzeb, życzeń i preferencji zleceniodawców to jedna z propozycji naszego biura. Pracujemy zawsze rzetelnie i solidnie, z dbałością o każdy detal przygotowywanego projektu.

Wiele osób nie może się zdecydować, które z dostępnych rozwiązań wybrać do łazienki – np. czy zamontować w niej brodzik, czy wannę. Doświadczony projektant podpowie, która z opcji lepiej się sprawdzi w danym wypadku. Także umiejscowienie łazienki w domu czy mieszkaniu bywa trudną decyzją, nie każdy pomysł da się łatwo zrealizować.

Projekt dostosowany do charakteru mieszkania

Projektowanie łazienek, podobnie jak projekty kuchni, zawsze wymaga uwzględnienia specyfiki danego miejsca – inaczej będzie wyglądał projekt łazienki w domu jednorodzinnym, a inaczej w mieszkaniu. Przykładowo, w domu można wygospodarować miejsce na kilka łazienek. Natomiast metraż mieszkań jest zwykle zbyt ograniczony, by móc pozwolić sobie na realizację takich pomysłów.

Jeśli kupiliście Państwo dom lub mieszkanie i interesuje Was projektowanie łazienek – jesteśmy do Waszej dyspozycji. W razie potrzeby chętnie również zajmiemy się zaprojektowaniem całego mieszkania.


unia europejska logo

BAKRON Konstrukcje stalowe
tel. (+48) 795 515 067
tel. (+48) 600 871 274

BAKRON PROJEKT
biuro architektoniczne
tel. (+48) 606 329 937