• bakron
  •  

    bakron
  •  

    bakron
  • bakron
  • bakron

Projektowanie wnętrz w Szczecinie i okolicy

Estetyczne i funkcjonalne aranżacje pomieszczeń są bardzo cenione nie tylko przez właścicieli lokali, ale osoby je odwiedzające. Dlatego coraz więcej osób do decyduje się na pomoc profesjonalistów, których specjalnością jest projektowanie wnętrz. Dzięki temu można optymalnie wykorzystać przestrzeń w domu czy w mieszkaniu. Koszt pracy architekta wnętrz zależy wielkości aranżowanych pomieszczeń. Mniejszych nakładów będą wymagać projekty kuchni o małej powierzchni niż wnętrza restauracji. To inwestycja, która zawsze się zwróci, zwłaszcza że efekty samodzielnego urządzania domowej przestrzeni mogą okazać się dla Państwa mało satysfakcjonujące.

Projektowanie wnętrz przez profesjonalistę stwarza też wiele możliwości jego wizualnej przemiany. Dzięki odpowiednim technikom można je np. optycznie je powiększyć – co jest szczególnie istotne przy niewielkiej powierzchni. Architekt zna wiele ciekawych tricków i sposobów na to, by w domu czy mieszkaniu wszystkim żyło się wygodniej i przyjemniej.

Projekty zgodne z potrzebami Klienta

Projektowanie wnętrz, którego podejmuje się architekt, uwzględnia przede wszystkim potrzeby i oczekiwania Klienta. Nasi specjaliści biorą również pod uwagę jego możliwości finansowe. Warto też pamiętać, że dom czy mieszkanie, którego wnętrza urządzał architekt, ma zawsze większą wartość rynkową. Jest to istotne np. przy jego ewentualnej sprzedaży.

Z naszej pomocy z zakresu projektowania wnętrz skorzystało już wiele osób ze Szczecina, Stargardu i innych miejscowości w woj. zachodniopomorskim. Zaprojektowaliśmy dla nich stylowe, funkcjonalne pomieszczenia – proponowana przez nas estetyka satysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających Klientów.


unia europejska logo

BAKRON Konstrukcje stalowe
tel. (+48) 795 515 067
tel. (+48) 600 871 274

BAKRON PROJEKT
biuro architektoniczne
tel. (+48) 606 329 937